TurkCoder.TK
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat, evden eve kargo, şehirler arası evden eve nakliyat | Evden Eve Nakliyat Teklif
0 532 362 23 90

Sosyal Medyada Biz}

Şehirlerarası Nakliyat

Hayat Evden Eve Taşımacılık, şehir içi nakliyatta gösterdiği hassasiyet ve özenin iki katını şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde ortaya koyar.Şehirler arası taşımacılıkta gidilecek kilometrelerce yol fazlasıyla hizmet kalitemize yansır.

Bu nedenle şehirler arası taşımacılıkta ekibimiz daha dikkatli ve daha titiz davranır. Bu tür taşımacılık işlemlerinde gidilecek yola göre paketleme işlemleri yapılır.

Evinize gelecek olan ekibimiz içerisinde; marangoz, tesisatçı veelektrikçi yer alır. Bu arkadaşlarımız aynı zamanda taşımacılık konusunda özel yetiştirdiğimiz uzman ekiplerdir.

amlajlama

Arkadaşlarımız ilk olarak ambalajı yapılacak eşyalarınızı şehirler arası taşımacılığa uygun bir şekilde ambalajlar. Kalın patpatlarla sarılan eşyalarınız; kullandığımız özel ipler sayesinde sıkı bir şekilde bağlanır ve araca yerleştirilir.

paketleme

Marangozumuz, demontajı yapılacak eşyalarınızı söker, ambalajlar ve bu eşyalar arkadaşlarımız tarafından aracımıza yerleştirilir.

Tesisatçı personelimiz, evinizdeki beyaz eşyalarınızı bağlantılarından ayırır, uzun yola uygun şekilde güvenlik bağlantılarını takar ve ambalajlar.

Elektrikçi arkadaşımız da evinize yer alan avize, plazma televizyon, bilgisayar ve benzeri elektronik eşyalarınızı bağlantılarından ayırır ve özenle kolilere yerleştirir.

Ayrıca evinizde yer alan mutfak eşyalarınız, kırılacak eşyalarınız (vitrin camı, vazo, kristal takım vs..) kalın karton kolilere yerleştirilir. Bu koliler size kalacak şekilde ayarlanır.

Bu sayede siz de geniş bir zamanda dilediğiniz an kolileri boşaltıp yerlerine yerleştirme şansı elde edersiniz.

Şehirler arası taşımacılıkta gösterdiğimiz bu hassasiyet; müşteri memnuniyeti ve referansı beraberinde getirir.

evden-eve-nakliye

Siz evinizde huzur içerisinde yaşarken biz de gelecekte eş, dost ve akrabalarınızı taşıma sevinciyle yolumuza koyuluruz.

Kolaylıklar Dileriz…

468 kez görüntülendi