TurkCoder.TK
Şehiriçi Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliyat Platformu, Evden Eve Teklif, Evden Eve Nakliyat Teklif, Formu | Evden Eve Nakliyat Teklif
0 532 362 23 90

Sosyal Medyada Biz}

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

4aaHayat Evden Eve Taşımacılık, şehir içi taşımacılıkta yılların getirdiği tecrübeyle kapınızı çalar. Evinize gelecek olan ekip arasında maragonumuz, tesisatçımız ve elektrikçimiz bulunur. Bu arkadaşlarımız özel olarak yetiştirdiğimiz; alanında uzman kişilerdir. Buradaki asıl amaç müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Her şeyin başında güler yüz ve samimiyet vardır.

Güvenilir ekibimiz, eşyalarınızı kendi eşyasıymış gibi kabul eder ve bu vizyonla çalışmalarına başlar.

 

1aArkadaşlarımız ilk olarak ambalajı yapılacak eşyalarınızı ambalajlar. Özel patpatlarla sarılan eşyalarınız; kullandığımız özel ipler sayesinde sıkı bir şekilde bağlanır ve araca yerleştirilir.

Marangozumuz, demontajı yapılacak eşyalarınızı söker, ambalajlar ve bu eşyalar arkadaşlarımız tarafından aracımıza yerleştirilir.

9

Tesisatçı personelimiz, evinizdeki beyaz eşyalarınızı 

bağlantılarından ayırır, uzun yola uygun şekilde güvenlik bağlantılarını takar ve ambalajlar. Elektrikçi arkadaşımız da evinize yer alan avize, plazma televizyon, bilgisayar ve benzeri elektronik eşyalarınızı bağlantılarından ayırır ve özenle kolilere yerleştirir.

Ayrıca evinizde yer alan mutfak eşyalarınız, kırılacak eşyalarınız (vitrin camı, vazo, kristal takım vs..) kalın karton kolilere yerleştirilir. Bu koliler size kalacak şekilde ayarlanır.

 

 

3Bu sayede siz de geniş bir zamanda dilediğiniz an kolileri boşaltıp yerlerine yerleştirme şansı elde edersiniz.

Yapılan bu taşımacılık işlemi tamamen Hayat Evden Eve Taşımacılık güvencesindedir.

Kolaylıklar Dileriz…

417 kez görüntülendi