TurkCoder.TK
Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliyat firmaları, istanbul evden eve naklıyat, istanbul evden eve nakliye, | Evden Eve Nakliyat Teklif
0 532 362 23 90

Sosyal Medyada Biz}

Evden Eve Nakliyat

Referanslı Enden Eve Nakliye Firmaları genelde, 1+1 Eşya için 4 kişilik, 2+1 Eşya için 5 kişilik, 3+1 Eşya için 6 kişilik ekip tahsis eder.

Evinize gelecek olan ekip içerisinde; marangoz, tesisatçı ve elektrikçi yer alır.

 

Bu arkadaşlar aynı zamanda taşımacılık konusunda özel yetiştirdiğimiz uzman ekiplerdir. Arkadaşlar ilk olarak ambalajı yapılacak eşyalarınızı şehirler arası taşımacılığa uygun bir şekilde ambalajlar. Kalın patpatlarla sarılan eşyalarınız; kullandığımız özel ipler sayesinde sıkı bir şekilde bağlanır ve  araca yerleştirilir. Marangoz, de-montajı yapılacak eşyalarınızı söker, ambalajlar ve bu eşyalar arkadaşlar tarafından araca yerleştirilir.

 

Yeni evinizde istediğiniz noktalara montaj işlemi yapılır. Eşyalar talimatlarınız doğrultusunda oda oda dağıtılır. Tesisatçı personel, evinizdeki beyaz eşyalarınızı bağlantılarından ayırır, ambalajlar ve yeni evinizde açma kapama düğmesine basıp kullanacağınız şekilde hazır hale getirir.

Elektrikçi arkadaşlar da evinize yer alan avize, plazma televizyon, bilgisayar ve benzeri elektronik eşyalarınızı bağlantılarından ayırır ve özenle kolilere yerleştirir.

Ayrıca evinizde yer alan mutfak eşyalarınız, kırılacak eşyalarınız (vitrin camı, vazo, kristal takım vs..) kalın karton kolilere yerleştirilir. Bu koliler size kalacak şekilde ayarlanır. Bu sayede siz de geniş bir zamanda dilediğiniz an kolileri boşaltıp yerlerine yerleştirme şansı elde edersiniz.

 

KAFANIZA TAKILAN HER TÜRLÜ SORUYU 0 532 362 23 90 NUMARALI HATTI ARAYARAK TEMSİLCİMİZE İLETEBİLİRSİNİZ.

info@evdeneveteklif.com  adresinden bize ulaşabilirsiniz

 

 

558 kez görüntülendi