TurkCoder.TK
Ev Eşyası Depolama, Evden Eve Depolama, Eşya Depolama, İstanbul Depo Ücretleri, Depolama Fiyatı | Evden Eve Nakliyat Teklif
0 532 362 23 90

Sosyal Medyada Biz}

Evden Eve Nakliyat Depolama

Eşya türüne göre seçilen ambalaj malzemeleriyle eşyalarınız dikkatlice paketlenmekte ve depolarımızda, ilk konulduğu günkü gibi korunacak şekilde 7/24 güvenli muhafaza edilmektedir.Kısa veya uzun bir süre için eşyalarınızın bir depoya kaldırılma ihtiyacı doğduğunda, firmamızın depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Eşya Depolarımız, teknolojik sistemlere göre modern yapıda olmakla birlikte, hırsızlık, yangın, doğal afetler gibi olasılıklara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır.

2aa   Eşyaların yangın olasılığından korunmasına yönelik olarak depolarda çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler bulunmaktadır.

Depolama ihtiyacınız için aylık depolama kira bedeli karşılığında Hayat Taşımacılık Depolama Hizmetlerini gönül rahatlığıyla arayabilir, eşyalarınızı nakliyesinden ambalajlaması ve depolarımızda barındırılmasından teslimine kadar kusursuz sistemle hizmet veren firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz.

 

Depolama
Depolama içerik olarak depolanacak ürün, eşya veya yükleri kontrol etme, teslim alma, depo alanına yerleştirme, sayım, paketleme, koruma tedbirleri, kontrol ve depodan gönderme işlemlerini kapsar.

4aa

Hayat Evden Eve Taşımacılık, İstanbul’da bulunan 200 m2 kapalı kurulu tesislerinde, modern raf ve depolama sistemleri, konusunda uzman kadrosu ve modern depolama araçları ile; müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre, stok yönetimi, sipariş hazırlama, sevk irsaliyesi basımı, yeniden ambalajlama, parçalama, birleştirme, etiketleme, kutulama,paletleme ve kalite kontrolün yanı sıra raflı depolama, müşterilerinin kendi depolarının yönetimine kadar geniş bir yelpazede depolama hizmeti sunmaktadır.

5Hayat Evden Eve Taşımacılık, müşterileri, tüm depolama operasyonlarını ofislerinden on-line ve Real-time olarak takip edebilmekte, gerçekleştirilen tüm depolama operasyonlarına ait ayrıntılı raporları, istedikleri dönemlerde alabilmektedirler.

Eşyanın iyi saklanmasına, yangından korunmasına ve çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler mevcuttur. Eşyanın antrepo içinde kolaylıkla ve emniyetle araçlardan boşaltması, istiflenmesi, tartılması, ölçülmesi gibi, hizmetlerin yapılmasına ve taşıtlara yüklenmesine yarayan gerekli ekipman donanımına sahiptir.

Her türlü ürün için, özelliklerine göre çağdaş koşullarda depolama olanağına sahip depoda hizmet verilmektedir. 8Herhangi bir nedenle eşyalarınızı depolatmak istemeniz halinde yapacağımız fizibilite çalışmasının ardından eşyalarınızı ambalajlayıp sözleşme ve liste halinde teslim alıyor, daha sonra teslim edileceği ana kadar eşyayı sizden aldığımız ambalaj haliyle depolarımızda muhafaza ediyor, teslimat gününü 7-10 gün önceden bildirmeniz halinde istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Eşyalarınızı depomuza girdiği anda ilgili odaya konarak diğerlerinden ayrılmaktadır.

depolama-2Depolarımızda güvenlik merkezlerine bağlı alarm sistemleri, yangın dedektörleri, ultrasonik haşere kovucuları mevcuttur. Depolarımızın hiçbirinde su baskını, nem, rutubet gibi koşullar yoktur.

Depolama, içerik olarak depolanacak ürün, eşya veya yükleri kontrol etme, teslim alma, depo alanına yerleştirme, sayım, paketleme, koruma tedbirleri, kontrol ve depodan gönderme işlemlerini kapsar.

 

402 kez görüntülendi